Prepravné podmienky

Prepravné a dodacie podmienky

Je možnosť využiť kuriérsku službu. Naša firma je spojená s kuriérskou službou Trans-o-flex. Ak objednávku dostaneme do 12.00, tak Vaša objednávka bude spracovaná ešte v ten deň.

V Maďarsku: podľa skladových zásob, objednaný tovar môžete prevziať do 2-3 pracovných dní odo dňa objednávky. Platobné podmienky: bankovým prevodom vopred, kuriérovi pri prevzatí tovaru (vo Ft-och).

V Slovenskej republike, v Rumunsku: podľa skladových zásob, objednaný tovar môžete prevziať do 3-4 pracovných dní odo dňa objednávky. Platobné podmienky: bankovým prevodom vopred, kuriérovi pri prevzatí tovaru (v Slovensku v Eurách, v Rumunsku v RON-och). Skladové zásoby sa neustále menia, kvôli tomu sa môže stať, že tovar ktorý je znázornený na web stránke v čase objednávky skladom už nemáme. Kvôli tomu objednávku nevieme realizovať, alebo iba čiastočne. V takom prípade samozrejme Vám zavoláme, alebo pošleme e-mail, v ktorom sa dohodneme o prípadnej zmene objednávky. Pri využití kuriérskej služby, prosíme Vás vždicky zadajte vaše telefónne číslo, aby kuriér pri neúspešnom doručení zásielky, Vám vedel zavolať a dohodnúť sa na ďalší termín doručania.  Pri neúspešnom doručení, sa môže stať, že tovar nedostanete nasledujúci pracovný deň, ale podľa dohody s kuriérom. Pri objednávke fakturačná a dodacia adresa sa môže líšiť, pri podaní balíka to vezmeme do úvahy.

Pozor! Pri prevzatí skontrolujte stav tovaru. V prípade že tovar je poškodený, s kuriérom napíšte zápisnicu. Bez zápisnice poškodený tovar Vám nemôžeme vymeniť. Ďalšie informácie ohľadom doručenia nájdete na webstránke kuriérskej firmy Trans-o-flex. Vyhradzujeme si právo zmeny prepravných podmienok!

Kontakt na kuriérsku firmu Trans-o-flex
Tel.: 29/887-100
www.tof.hu

Prepravné náklady
Prepravné náklady sú zobrazené v nasledujúcej tabuľke (Slovenská republika). Ceny sú uvedené bez DPH. Prepravné náklady nadrozmerných a nadmerných tovarov sa môžu líšiť od cien ktoré sú znázornené v tabuľke. Pre upresnenie cien kontaktujte našu zákaznícku linku.

Štát*: PSČ*: Hmotnosť:

Neúspešné doručenie zásielky
Pri neúspešnom doručení kuriér zásielku skúsi doručiť ešte raz. V prípade, že doručenie sa zlyhalo vašou vinou, prepravné náklady spojené s ďalším doručením platíte vy.

Poškodená zásielka
Prosíme Vás, balík pri doručení skontrolujte pred kuriérom. Ak na balíku nájdete také poškodenia, s ktorými mohlo dôjsť k poškodeniu tovaru, s kuriérom napíšte zápisnicu a balík nepreberte. V prípade, že po otvorení balíka, pri prítomnosti kuriéra,  sa preukázal že tovar je poškodený, a poškodenie sa stalo pred prevzatím tovaru, na samotný tovar Vám poskytujeme 8 dňovú výmennú záruku. Takúto reklamáciu treba potvrdzovať so zápisnicou ktorú napísal kuriér. Bez zápisnice nemôžeme daný tovar bezplatne vymeniť. V prípade, že tovar je poškodený, bezodkladne skontaktujte zákaznícku službu na e-mailovej adrese debrecen(kukac)lincos.hu alebo na tel.: čísle: +36 52/319-107.